Odsávací rameno D=150

KLOUBOVÉ ODSÁVACÍ RAMENO průměr 150 mm se využívá hlavně jako příslušenství pro LIWEX , LIVENTJPO 1200 a odsavače POC.

Odsávací rameno se montuje na sací otvor a umožňuje lokální odsávání přímo od zdroje znečištění. Rameno je vyrobeno z hliníkového plechu a flexibilních hadic. Uvnitř ramena je ocelový nosný a otočný mechanismus. Po namontování je rameno snadno otočné kolem osy upevňovací příruby v rozsahu 360o. Koncovým prvkem ramena je plechová sací hubice. Pro regulaci sacího účinku je rameno vybaveno regulační a uzavírací klapkou s ručním ovládáním.


Pro připojení ramena k ventilátoru LIVENT  a POC je nutné použít přechodový nástavec.  Pro odsavače POC 14/20/30 doporučujeme nosnou konzoli s kolenem, aby plech okolo příruby nepružil, zejména u ramen v délce 3,5m.
Tuhost kloubů ramena je seřízena u výrobce, vyžadují-li to provozní podmínky, lze ji upravit.

odsavaci-rameno-d150-mm


Zakázkově vyrábíme odsávací kloubové ramena různých průměrů a tvarů i s kloubovým mechanismem vně trubky. 


KOLENO – D 150 mm

Koleno pro odsávací rameno D 150 mm je určeno k napojení odsavače LIWEX nebo odsávacího ventilátoru LIVENT na další potrubní systém ( pevné potrubí či flexibilní hadicí ). Součástí kolena je škrtící klapka.

Použití sady těsnění pro připevnění ramena umožní jeho otočný pohyb kolem osy upevňovací příruby.koleno-d-150-mm


Odsávací kloubové rameno – průměr 150, délka 3,5m

Odsávací kloubové rameno průměr 150, délka 3,5m

Klasický svařovací stůl pro jednoduché sváření, který jsme vyráběli ve velkých sériích za minulého režimu (stále se vyrábí zejména z důvodu nízké ceny a jednoduchosti)

Odsávací ramena s délkou 3,5m


Konzola s kolenem pro odsávací rameno (doporučujme pro dlouhá odsávací ramena a pro ramena s průměrem 200mm) Pro rameno průměru 150mm v délce 2,5m na odsavači POC 6, nebo 9 není konzola nutností.