Odsávací ventilátory LIVENT 4 a 12


Průmyslový ventilátor LIVENT je radiální ventilátor určený pro napojení na potrubní s většími nároky na rychlost proudění. Je určen pro zámečnické dílny, svařovny a výrobní linky. Slouží k lokálnímu odsávaní plynů a par vznikajících při výrobním procesu. Odsávací ventilátor LIVENT 4 je určen pro odsávání výfukových plynů z autodílen, servisů a to přímo od zdroje vzniku, tzn. z výfuku automobilu.

odsavaci-ventilator-livent

livent
Výkon ventilátoru je optimální pro osobní a nákladní automobily. Ventilátory se upevňují na stěnu nebo na jinou vhodnou část konstrukce.
odsavaci-ventilator-liventVentilátor (1) je dodáván včetně kozlíku (2), přičemž jejich vzájemnou polohu lze dle potřeby po 45° pootáčet. Na sání ventilátoru je navařeno 8 šroubů M6x18 pro uchycení příruby. K ventilátoru LIVENT 12 lze upevnit odsávací rameno (3), které je otočné kolem osy ventilátoru (viz. KC 12 7634) – není součástí dodávky ventilátoru (objednává se samostatně). Výstup ventilátoru se připojuje přírubou na potrubí, kterým se odsátý znečištěný vzduch odvádí mimo objekt nebo do centrální filtrační stanice.

 

Průmyslový ventilátor LIVENT v akci

TECHNICKÉ ÚDAJE a detailní informace ZDE: Odsávací ventilátory LIVENT v PDF dokumentu