FAQ

Často kladené otázky

Q: Jaká je lhůta dodání např. pro průmyslové odsavače POC?

A: Doba dodání závisí na situaci ve skladu (odsavač je vyroben na skladě) a nebo, momentálního vytížení výroby, ale zpravidla 2 – 5 týdnů. Ujistěte se před objednávkou o přibližném termínu dodání. V době vytížené výroby je ideální počítat s prodlením. Proto doporučujeme objednávku poslat s dostatečnou časovou rezervou.

 


Q: Dodáváte náhradní díly i pro starší průmyslové odsavače?

A: Ano, jedna z výhod českého výrobce jako jsme my, je i snadná dostupnost veškerých náhradních dílů. Modulový systém našich odsavačů umožňuje i pozdější přestavbu odsavače, na jiný filtrační systém.  Často se starší odsavače modernizují, například přidáním druhé komory filtrace, nebo hrubého před-filtrunerezovou filtrační vložkou KOFIL.  Na zakázku šijeme i kapsové, hadicové nebo rukávcové filtry do opravdu starých průmyslových odsavačů, různých typů.

 


Q: Jak funguje doprava, dodání?

A: Dopravu i větších průmyslových odsavačů většinou zajišťujeme vlastním rozvozem. Většina výrobků se dodává v nevratných obalech, ve smontovaném stavu. Odsavače se přepravují v horizontální poloze (naležato). Doprava se provádí v krytých dopravních prostředcích.

 


Q: Jakou mohu dostat slevu při odběru více kusů?

A: Díky posledním obchodním trendům většiny prodejců je u některých zákazníků zvykem vybírat dodavatele zboží dle velikosti slevy a množstevního rabatu, bez ohledu na konečnou cenu, kvalitu produktu, životnost, nebo dlouhodobé náklady na provoz. My nejsme obchodní firma, jsme výrobní podnik. Neposkytujeme zákazníkům dobrý pocit z velké slevy, nýbrž již hotovou konečnou cenu za kvalitu, která se do budoucna mnohonásobně vyplatí. Podmínky se snažíme určovat pro všechny férové.

 


Q: Jaká je cena?

A: Ceny našich výrobků jsou často o mnoho procent nižší, nežli ceny podobných výrobků na trhu (nelze srovnávat s hobby výrobky, které jsou určené pro lehký občasný provoz) a to nejen ve své konečné ceně, ale především z hlediska dlouhodobých provozních investic, kdy se hledí na ceny a trvanlivost filtrů, nebo náklady na údržbu a servis. 

Veškeré naše vzduchotechnické výrobky jsou konstruovány pro nepřetržitý průmyslový provoz, bez nutnosti odborných servisních služeb.

Veškeré cenové nabídky sdělujeme v podobě nabídek emailem, nebo telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat, nebo poslat vaši poptávku, naši technici, nebo obchodní referenti vám poradí nejvýhodnější řešení šité přímo na míru vašim potřebám.