Díly potrubí

Základní příslušenství k montáži rozvodu potrubí odsavačů POC.

 

Klasické vzduchotechnické potrubí na míru.

 

Zajišťujeme i kompletní dodávky příslušenství včetně kompatibilních trubek různých průměrů, rozboček, přechodových nástavců, klapek a jiných komponentů. Zakázkově můžeme vyrobit přechodky, nástavce i jiné díly potřebné k montáži našich produktů. Neváhejte nás kontaktovat. Koleno k POC (dle typu odsavače)
Koleno je opatřeno přírubou s těsněním a pryžovou manžetou. Je určeno k namontování na sání odsavače, pro bez-přírubové připojení sacího potrubí nebo flexibilní hadice (sání shora, zespoda).Koleno k POC přechodové (dle typu odsavače) 
Přechodové koleno je určeno k namontování na sání odsavače pro připojení odsávacího ramena pr. 150 mm.
Jedná se o segmentové svařované koleno, opatřené dvěma přírubami
– pr. 200 mm – pro napojení na odsavač
– pr. 150 mm – pro připojení odsávacího ramenaNástavec pro POC  (dle typu odsavače)
Nástavec je opatřen přírubou s těsněním k napojení na sání odsavače. Je určen pro bez-přírubové připojení sacího potrubí nebo flexibilní hadice.Pryž. manžeta pro POC (dle typu odsavače)

Pro připojení či propojení vzduchotechnického potrubí nebo flexibilních hadic pr. 200 mm je možno objednat pryžovou manžetu. Tato se dodává společně se 2 ks stahovacích páskůOdsávací rameno (dle typu odsavače)

Pro lokální odsávání přímo od zdroje znečištění je možno na odsavač POC napojit odsávací rameno pr. 150 mm. Ramena se dodávají v délkách 2,5 nebo 3,5 m a mohou být opatřena klapkou a kolenem. Bližší údaje najdete na samostatné stránce zde: ODSÁVACÍ RAMENO D=150 mmVyústka velkoplošná pro POC  (dle typu odsavače)

Pro usměrnění proudu vzduchu, vycházejícího z odsavače, je možno na kryt s nátrubkem ( K1 ) nasadit velkoplošnou vyústku. Vyústka slouží zároveň jako tlumič hluku. Bližší údaje najdete na samostatné stránce zde: Velkoplošná vyústka