Nový vyvažovací stroj SCHENCK HM 20 BU

Z důvodů modernizace a zvyšování kvality jsme uvedli do provozu novou vyvažovačku HM 20 BU od německého výrobce SCHENCK.

více info zde: http://www.vzduchotechnik.cz/sluzby/vyvazovani-rotoru/
Modernizace a vývoj 2017

V rámci vývoje nových technologií a areálu společnosti Vzduchotechnik, s.r.o. byl v roce 2017 schválen projekt s dotací fondů evropské unie s názvem „EPP 1000 – Elektro-separátor práškových produktů, RČP: CZ.01.1.02/0.0/16_049/0010030 “.

Projekt je realizován v rámci operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je zavedení procesní a produktové inovace v naší společnosti.

Předmětem projektu je nákup nových technologií, softwaru a výstavba výrobní haly, které umožní realizaci inovace elektro-separátoru práškových produktů EPP 1000.

Realizace projektu přispěje k navýšení počtu zákazníků, obratu a konkurenceschopnosti naší společnosti.  Projekt je spolufinancován Evropskou Unií.

 

 
Nový vysokorychlostní ohraňovací lis TruBend – Trumpf

Vzhledem k velkému počtu objemných zakázek pro automobilový průmysl, jsme koupili nový vysokorychlostní ohraňovací lis TruBend série 7000 / Trumpf/ –  délka ohybu 1020 mm. Číst dále ›
Modernizace 2015

V rámci areálu společnosti Vzduchotechnik, s.r.o. byl v roce 2015 realizován projekt s dotací fondů evropské unie s názvem„Modernizace zdroje vytápění a rozvodů tepla“.

Cílem projektu byla rekonstrukce centrální kotelny a rozvodů tepla, kdy byly nahrazeny kotle s nízkou účinností a parní rozvod. Instalovány byly 3 nízko-emisní kotle na hnědé uhlí a teplovodní rozvod po celém objektu. Realizací došlo k významnému zlepšení emisní situace v lokalitě.  Číst dále ›
Mokrá lakovna – rekonstrukce

Několik fotografií po rekonstrukci naší velké mokré lakovny (možnost lakování velkých prvků),  kam jsme instalovali podlahové odsávací rošty a celkový stropní odsávací systém, oba systémy jsou napojeny na dvoustupňové filtrační zařízení k odfiltrování veškerých pachových a chemických látek, podobně jako u naší práškové lakovny.


Číst dále ›
Naše fabrika v dobách našich dědů

Převážně pro milovníky historie zde máme několik velmi starých fotografií z roku cca 1960 – 70 v době kdy naše továrna nosila logo Liberecké LVZ. (Liberecké vzduchotechnické závody)


Číst dále ›
Právní doložka

Základní informace a právní řád

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Vzduchotechnik, s.r.o.. Tyto webové stránky a veškeré vztahy s nimi související se řídí právem České republiky.


Číst dále ›