Absolutní filtry řady WELFIL

Rozměr 610 x 610 x 262. BIO filtr pro čisté prostory. Třída filtrace H10. 

absolutni-filtr
Tento typ vzduchového filtru je schopen ze vzduchu s minimálně 99,97% účinností odstranit částice o velikosti 300 nanometrů (částice této velikosti jsou pro HEPA filtry nejobtížněji filtrovatelné). Větší částice jsou filtrovány s ještě vyšší účinností.

Podstatnými parametry HEPA filtru je tloušťka celého filtru.

Oblast použití:

Ve všech provozech a zařízeních, kde se vyžaduje téměř 100% čistota vzdušniny. Například operační sály, laminární boxy, stanice intenzivní péče, laboratoře, mikrobiologická pracoviště, průmysl farmaceutický, elektrotechnický, chemický, potravinářský, optovýroba, výroba magnetických nosičů, jaderná energetika atd.

Složenec filtračního media ze submikronových skelných mikrovláken s hydrofobizační úpravou je vsazen do dřevěného rámu v provedení MDF a zatěsněn polyuretanovým tmelem. Pevný rám je ve spojích před montáží také vytmelen. Spoje neobsahují žádné kovové prvky, takže po výměně jsou filtry kompletně likvidní ve spalovně. Separace mezi jednotlivými sklady je bud´ klasická s AI separátory, nebo tavným lepidlem při provedení mini-pleat. Dodáváme i filtry s kovovým rámem. Filtry jsou opatřeny PE těsněním na straně dle zakázky – na vstupu, na výstupu vzdušniny, nebo na vstupu i výstupu. Každý filtr je před zabalením podroben zkoušce na bezdefektnost praménkovou metodou. Filtr je opatřen provozními údaji. Expedice filtrů k zákazníkovi je v řádně utěsněných papírových kartonech s vyznačením typu filtru a počtem kusů v kartonu.

TECHNICKÉ ÚDAJE a detailní informace ZDE: Absolutní filtry řady WELFIL v PDF dokumentu