Průmyslové odsavače POC patronové


Patronové odsavače POC-JET jsou navrženy modulovým systémem, který zaručuje variabilitu a velice široké spektrum použití. Jedná se o filtrační systém velice robustní konstrukce, který díky velkému výběru filtračních patron, dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky na odsávání zdrojů znečistění, ať se jedná o prach kovový, nekovový nebo různé druhy mlhovin či dýmů, které vznikají při sváření, laserovém a plazmovém řezání apod.. S druhým stupněm filtrace lze odsávat i těkavé látky jako aceton, etanol nebo různé chemikálie např. chlorovodík a oxid siřičitý.

Patronové odsavače POC – JET jsou díky technologii filtračních patron schopny filtrovat zplodiny ze vzduchu o několik tříd dokonaleji, než je tomu u méně nákladných kapsových filtrů.

Díky modulárnímu systému POC se dá sestavit mnoho variant průmyslových filtračních systémů, např. i velice dobře fungující filtrační zařízení olejové mlhy, kdy se využije pokrokové technologie filtračních patron společně s před-filtrem pro olejovou mlhu a zásobníkem na olejovou kapalinu.

Filtrační patrony je možno dodat v několika provedeních podle typu zachycovaných částic.

Pro potravinářský průmysl a chemicky agresivní látky se jednotka dá dodat celá v nerezovém provedení.

Patronových odsavačů POC – JET vyrábíme několik typů dle výkonu

Patronový odsavač POC 9-JET

Patronové odsavače POC 20/30-JET

Patronové odsavače POC 40/60-JET

Odsavače POC – JET se dají spojovat a díky tomu je také možno sestavit velkokapacitní filtrační systém, který nazýváme CxM. 

 


Spojené dva odsavače POC s velkými patronami (POC 30 jet)